Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst od wielu lat przychodzi Wam z pomocą, gdy potrzebny jest pomysł na świetny prezent dla najbliższych, przyjaciół, znajomych, współpracowników itd. Łączymy przyjemne z pożytecznym, co oznacza, że masaż w prezencie wiąże się z zafundowaniem osobie obdarowanej wspaniałego relaksu i odprężenia a jednocześnie stanowi inwestycję w zdrowie i dobre samopoczucie.   

W naszym gabinecie można nabyć voucher na masaż, który idealnie nadaje się do oficjalnego wręczenia np. podczas uroczystości. Nasze pomniki w formie vouchera wykonujemy ręcznie. Każda z kart upominkowych jest nieco inna, indywidualna, na życzenie Klienta dołączamy ozdobny napis o dowolnej treści, np. związany z urodzinami, rocznicą, inną specjalną okazją.  

Karta upominkowa w Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst może być zamówiona w dwojaki sposób. Klient wybiera dowolny masaż o dowolnym czasie trwania z dostępnych zabiegów z naszego cennika a osoba obdarowana umawia się w dogodnym dla siebie czasie właśnie na ten zabieg lub istnieje możliwość zakupu vouchera na masaż na preferowaną przez Klienta kwotę, a osoba, która otrzyma upominek samodzielnie wybiera preferowany przez siebie masaż.  

Osoba kupująca voucher jak i odbiorca upominku zawsze mogą liczyć na doradztwo ze strony zespołu Atelier Masażu, tak aby wybrany zabieg był optymalnie dopasowany do potrzeb osoby, która odwiedzi nasz gabinet.  

W ofercie masaży na podstawię upominku polecamy masaż e pojedyncze np. masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż intuicyjny, masaż ajurwedyjski abhyanga, masaż klasyczny z peelingiem kawowym kwarcowym, masaż chiński twarzy (odpowiednik masażu twarzy kobido), masaż stóp, refleksologia stóp, refleksologia twarzy i głowy, refleksologia dłoni, masaż gorącym kamieniami, masaż czekoladą itd. Dla naszych Klientów mamy także upominki dla dwojga. W formie upominku można także wykupić karnet na kilka dowolnych zabiegów.  

Voucher na masaż można nabyć w Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst na miejscu, w naszym gabinecie przy ul. Podwale 11/9 w Bydgoszczy. Istnieje możliwość wysyłki pocztowej. 

 Serdecznie zapraszamy do wyboru vouchera na masaż: lista dostępnych masaży znajduje się <<TUTAJ>> 

All
masaż 1