Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst

Swoboda dla ciała i ducha


Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst
 funkcjonuje w Bydgoszczy od 2011 roku. Od początku swojego istnienia działa w tym samym, uroczym miejscu przy ul. Podwale 11/9. Do gabinetu prowadzi zaciszne podwórko, które wiosną i latem rozkwita zielenią oraz zapachem ziół i kwiatów. Wielu naszych Klientów mówi nam, że jest to niesamowite miejsce, które tworzy magiczny klimat.  

Wiele lat temu rozpoczynałam działalność w jednym, małym i bardzo przytulnym pomieszczeniu. Z biegiem czasu przybyło gabinetowi nieco więcej miejsca, a jednoosobowa praktyka zamieniła się we współpracę z kilkoma osobami, z którymi rozwijam aktualnie Atelier, by stawało się miejscem odwiedzanym coraz chętniej i liczniej przez naszych Klientów.  

 

Pierwsze lata działalności związane były głównie z usługami takimi jak: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż ajurwedyjski, a także refleksologia stóp. W tym czasie studiowałam w Szkole Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku na specjalizacjach zawodowych – Fitoterapia a następnie Akupunktura. Po uzyskania tytułów zawodowych fitoterapeuty i akupunkturzysty możliwe było rozszerzenie zakresu zabiegów właśnie o te specjalności.  

Z czasem do zespołu Atelier dołączyły osoby będące specjalistami w takich dziedzinach jak m. in. fizjoterapia, masaż limfatyczny – manualna terapia przeciwobrzękowa, biomasaż, bioenergoterapia, naturopatia, psychobiologia, taping czy lomi lomi. Wspólnie stworzyliśmy bardzo obszerny wachlarz usług. 

Pierwsze 10-lecie Atelier Medycyny Integralnej i Masażu Beaty Juengst upłynęło pod znakiem ciągłego rozwoju, doskonalenia swoich umiejętności, ugruntowania doświadczenia. Powoli wkraczamy w kolejne, drugie już 10-lecie działalności gabinetu z nadzieją i ufnością, iż następne lata przyniosą nam dalszy rozwój w nowych obszarach związanych z medycyną integralną i masażem.  

Dziękujemy, że z nami jesteście! 

Beata Juengst i Zespół Atelier  

All
masaż 1